Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.

  • ČSSD
  • Středočeský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,18. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.06.2021 14:30:00

Odmitla jsem zbytečné opakované testování v průběhu tábora

Odmitla jsem zbytečné opakované testování v průběhu tábora

Informace na facebookovém profilu k společnému jednání školského a zdravotního výboru Poslanecké sněmovny

 Jednoznačný požadavek, aby děti a rodiče nejpozději na konci června měli informace, jak bude organizován příští školní rok a to variantě podle možných verzí vývoje nemoci. Loňské a letošní improvizace a zmatky se nesmí opakovat.

Výbory se sejdou znovu nad národním plánem dorovnání dopadů COVID-19 na vzdělání dětí, žáků a studentů. Školský výbor se bude věnovat vzdělávání dětí a výbor pro zdravotnictví psychickému a fyzickému zdraví dětí. Chceme vrátit dětem, co jim za ty dva pandemií poznamenané školní roky dlužíme.

Velká diskuse o testování dětí na táborech. Odmitla jsem zbytečné opakované testování v průběhu tábora. Totéž říkají i Skaut a Junák, Pionýr, střediska volného času či Aleš Sedláček z České rady dětí a mládeže.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama