Mgr. Libor Vondráček

předseda Svobodných
  • Svobodní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,43. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

4. 7. 2020 21:39:00

Finanční úřady budeme nadále pojmenovávat jako otrokářské

Finanční úřady budeme nadále pojmenovávat jako otrokářské

Komentář na facebookovém profilu k Finančnímu úřadu a daním

Finanční úřady napříč Českou republikou byly Svobodnými přejmenovány na Otrokářské úřady.

„Pokud jsou lidé v této zemi postupně omezováni na osobních svobodách, proti své vůli financují průměrní zaměstnanci z 64,34 % své mzdy třeba i úředníky, kterých je o to více, o kolik více penězi je možné je platit, a tito úředníci spolu s politiky jim pak skrze různé povinnosti berou spoustu času, pak mi to přitažené za vlasy nepřipadá. Kdo by chtěl být na vládě nezávislý, ten nemá šanci. A alternativou k tomu, o čem mluvím, je buď práce ve státních službách, nebo absolutní závislost v podobě nezaměstnanosti,“ vysvětluje Libor Vondráček užití pojmu otrokářský úřad.

A k otrokářství ještě dodává: „Slovo otrokář je dnes ve veřejném prostoru nadužíváno (...). Téma rasismu nebo otrokářství v našich zeměpisných šířkách přitom nemá relevanci. Svobodní vnímají jako zásadní problém vysoké daně a praktiky Finanční správy, která tzv. zaklekává na fungující zaměstnavatele, nikoli sochu Churchilla, která stojí v Praze. Proto se tématu vysokých daní a zvůle úřadů, placených z našich daní, hodláme dále velmi podrobně věnovat a finanční úřady budeme nadále pojmenovávat jako otrokářské.“

Více ZDE.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama