Mgr. Libor Vondráček

předseda Svobodných
  • Svobodní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,47. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.6.2022 11:41:00

Řekové dávají jasně najevo, že jsou hrdí

Řekové dávají jasně najevo, že jsou hrdí

Komentář na facebookovém profilu k národní hrdosti a vlastenectví

 Hned první den v Řecku mne trklo, že člověk každého půl kilometru dobře pozná, že neni v Itálii, na Maltě, ve Španělsku ani v Turecku. Řekové mají hodně důvodů zlobit se na své vlády, na svůj stát, ale dávají jasně najevo, že jsou hrdí Řekové, tím, že vyvěšují své vlajky, kde mohou. Potkali jsme zatím jen jednu vlajku, co vypadá jako AEK Athény, jednu vlajku EU, v které byl nápis “black cofee”, a jednu SPZ, kde byla vlajka EU přelepena, jinak všude jen modrobílé pruhy a kříž.

Kéž bychom i my mohli více vidět naše krásné vlajky, kterými vydáváme hold našim předkům, kteří za naši vlajku, naši samostatnost pokládali i životy. Tedy vlajky na domech i v době mimo MS v hokeji. A méně institucí by se mohlo oblékat do vlajky EU, která nám naši suverenitu chce vzít stejně jako zakázala europoslancům mít vlajku vlastní země na stole při jednání europarlamentu.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama