Mgr. Lubomír Volný

  • JAP
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,91. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21. 7. 2019 13:52:48

Miss Michigan byla zbavena svého titulu protože si odmítla nasadit hidžáb

Miss Michigan byla zbavena svého titulu protože si odmítla nasadit hidžáb

Můžete být žena, asiatka, ale v okamžiku, kdy si odmítnete nasadit hidžáb, který považujete za symbol útlaku žen, a řeknete to nahlas, jste okamžitě rasistka, xenofobka.

Takto funguje globálně novodobý fašismus a novodobí fašisté, kteří se maskují jako “liberální demokraté” a otevřeně se považují za “lepší lidi” než jste Vy, než je náš demokraticky a v přímé volbě opakovaně zvolený pan prezident, Karel Gott a nebo Jarda Jágr.


Vítězka soutěže Miss Michigan, sama asijského původu, byla zbavena svého titulu, protože si odmítla nasadit hidžáb a “drze” si dovolila na svých sociálních účtech vysvětlovat, že podle jejího soukromého názoru je hidžáb symbolem útlaku žen.


Okamžitě byla označena za rasistku, xenofobku, a protože aktivně podporuje konzervativní hodnoty a prezidenta Trumpa, byla sama obviněna, že podporuje “bílé rasisty”.


Můžete být žena nebělošského původu nebo muž gay, který má za manžela černocha, hispánec nebo afroameričan, dnešním malým myšlenkovým Hitlerům stačí, když podporujete normalitu, skutečná lidská práva, Trumpa, a okamžitě jste rasista a xenofob.


Braňme se novodobému fašismu, špatně maskovanému jako “liberální demokracie”, dokud nestvořil svého nového skutečného Hitlera.


To, že revoluce jako první požírá své vlastní děti a sami “lepšolidé” ponesou následky své hlouposti jako první, není natolik uspokojující, abychom se nebránili.


Braňme se, protože jinak tito asociálové změní svět v peklo nejen pro sebe, ale i pro nás a naše rodiny.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama