Mgr. Marek Výborný

  • KDU-ČSL
  • Pardubický kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,46. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.5.2022 14:03:00

Poslední příležitost pro dlužníky

Poslední příležitost pro dlužníky

Komentář na facebookovém profilu k opakování akce Milostivé léto

 Chci zdůraznit, že dluhy se platit musí! To ja zásadní věc. Ale během přípravy Milostivého léta jsem se setkal s mnoha a mnoha příběhy, kdy se jedinec dostal do dluhové pasti, a mnohdy i dost nevinně. Navíc řada institucí si v minulosti účtovala opravdu nehorázné příslušenství a penále. Z dluhu pár stovek se tak staly statisíce!

V první vlně to byly desítky tisíc lidí, kteří toho využili a mohli začít s čistým štítem. Každý ten příběh dává smysl, zvláště v dnešní době, kdy se lidé potýkají s dramaticky rostoucími náklady na živobytí, které, když čelíte dluhové pasti nebo jste v exekucích, dramaticky dopadají na životy rodin.

Milostivé léto dluhy neodpouští! Ale umožňuje lidem zaplatit pouze jistinu, dluhu se tak zbavit a začít znovu. A to za to stojí.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama