Mgr. Martin Baxa

  • ODS
  • Plzeňský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,78. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.08.2019 10:25:00

Měl jsem tu čest skoro dvě hodiny hovořit s legendou

Měl jsem tu čest skoro dvě hodiny hovořit s legendou

Komentář na facebookovém profilu k setkání s cestovatelem Miroslavem Zikmundem

 Když slavil Miroslav Zikmund 100. narozeniny, nechal jsem vyvěsit na radnici plzeňskou vlajku a natočil jsem videopozdrav, v němž jsem na dálku slíbil, že mu za všechny Plzeňáky popřeji osobně. A tento slib jsem v úterý ve Zlíně splnil. Popřál jsem p. Zikmundovi, našemu slavnému rodákovi, vše nejlepší a především pevné zdraví. Předal jsem mu také plzeňské dárky: nedávno vydané kompletní třísvazkové dějiny našeho města a samozřejmě nesmělo chybět plzeňské pivo.

Měl jsem tu čest skoro dvě hodiny hovořit s legendou, člověkem, který společně s Jiřím Hanzelkou generacím Čechoslováků zprostředkoval vhled do světů, které lidé nemohli spatřit na vlastní oči. Pan Zikmund má stále neuvěřitelnou paměť, brilantní myšlení, obdivuhodnou preciznost a taky je moc příjemný, vtipný a vlídný. Nikdy na toto setkání nezapomenu!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout