Mgr. Martin Kupka

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,17. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

3. 8. 2020 15:17:00

Vyrážíme! Za srpen najedeme přes tisíc kilometrů na kole po středních Čechách

Vyrážíme! Za srpen najedeme přes tisíc kilometrů na kole po středních Čechách

Kampaň středočeské ODS se dostává do další fáze – po červnovém čištění řek a červencovém pohledu na kraj z ptačí perspektivy se vrací znovu na zem. V průběhu srpna potkáte středočeské občanské demokraty na kolech!

 „V červenci jsme kraj křížem krážem přelétli za jeden den, na kolech nám to bude trvat celý měsíc. Již od zítřka budeme každý den vyrážet, abychom se zastavili v co největším počtu středočeských obcí. Chceme se pozdravit s lidmi, zeptat se jich, jak na ně dopadl koronavirus a jak spolu můžeme znovu postavit na nohy náš kraj. Chceme taky navštívit co nejvíce starostů a zeptat se jich, jaké starosti ve svých obcích mají. Už teď je jasné, že určitě překonáme metu 1 000 kilometrů a navštívíme kolem 200 obcí,“ říká o plánu na srpnové dny kandidát na hejtmana Martin Kupka.

Závěrem každé cyklovýpravy bude letní kino, jež proběhne v cílovém městě. Termíny všech letních kin naleznete již nyní na webu ZDE. Na těchto internetových stránkách budou též postupně přibývat podrobné rozpisy jednotlivých cyklovýprav. První proběhne již 4. srpna v okolí Nymburka, následně v tomto týdnu navštíví výprava ODS ještě okolí Uhlířských Janovic, Milovic, a Vlašimi.

„Zatímco letní kina jsou již tradiční součástí našich kampaní, cyklovýpravy jsou něčím novým. Přitom je to ideální cesta, jak sesbírat podněty a zpětnou vazbu k současnému fungování kraje. Z letadla jsme viděli zejména krásy středních Čech, teď určitě uvidíme i řadu problémů, jako děravé silnice či chybějící cyklostezky. Vše ale každý den zakončíme příjemnou letní komedií 3Bobule, která patří k největším současným kinohitům. Stejně, jako je každý zván, aby se k nám připojil na kole, tak může každý přijít večer na Bobule. Místo k sezení se najde pro každého,“ pozval na závěr všechny zájemce o pohyb nebo o dobrý český film Martin Kupka.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama