Mgr. Martin Kupka

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,05. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

04.04.2019 15:42:50 - Polach

Jsou tato čísla pravdivá?

Dobrý den,ještě si Vás vážím.Proto kladu otázku,skutečně jste uzavíral smlouvy,jak uvádí článek v Parlamentních listech?Děkuji,za kvalifikovanou odpověď.

Odpověď

06.04.2019 6:14:12 - Mgr. Martin Kupka
Dobrý den,

Královský průvod z Prahy na Karlštejn s bohatým doprovodným programem hned v několika městech a obcích po trase, s velkou návštěvností, s prezentací v zahraničí, se zahraničními účastníky i novináři stál skutečně v roce 2007 necelých 4,2 miliónů korun. Částka byla mnohokrát zveřejněna a zkontrolována. V podobných relacích se pohybují například každoroční Slavnosti pětilisté růže, které se konají v Českém Krumlově.

K naplnění dalších smluv na čtyřletý projekt nedošlo, neboť jej hejtman David Rath zrušil. Proto nemůžeme zhodnotit, jaký by byl jeho přínos, ale jsem dnes stejně, jako před lety, přesvědčen, že by pomohl cestovnímu ruchu v kraji a též v propagaci Středočeského kraje zejména v zahraničí.

Rozhodl jsem se vše podrobně představit v rámci semináře, kde vystoupím s dalšími kolegy, kteří stáli u zrodu této akce. Pokud budete mít příležitost, rád Vás v úterý 16. dubna 2019 od 9:00 přivítám na Krajském úřadě Středočeského kraje.

S přáním klidného víkendu

Martin Kupka