Mgr. Miroslav Červenka

předseda MO Hnutí Trikolóra Děčín
  • Trikolóra
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.05.2020 10:49:39

Další posun k nesvobodě

Další posun k nesvobodě

Vůbec nevěřím, že nově vzniklý vyšetřovací orgán bude vyšetřovat způsobem padni, komu padni a před soud spolu s těmi, kteří nadávají menšinám či pravdoláskařům, poputují i ti, kteří píší komentáře pod twitterový účet Jiřího Ovčáčka

 Není to ještě tak dávno, co jsem se poškleboval Němcům a Francouzům, co že to dopustili za zvěrstvo, když jim po domech a bytech lozí jak v Orwellově románu policajti a hledají důkazy, že si myslí něco, co Systému vadí. A ejhle, podobně zaměřený útvar vzniká i u nás a na koho je cílen, je nasnadě. Stačí již jenom název deníku, který zprávu jako první přinesl, a jsme doma.A když vznikne vyšetřovací orgán, určitě se najdou i kauzy, to dá rozum ne. Vždyť kdyby nebyly kauzy, neměla by existence nově vzniklého vyšetřovacího týmu smysl. Děkujeme, pane Hamáčku, až zase tweetne Kalousek, že byste měl někoho konkrétního stíhat, tak to už budete mít jednodušší, tým už máte připraven.Vůbec nevěřím, že nově vzniklý vyšetřovací orgán bude vyšetřovat způsobem padni, komu padni a před soud spolu s těmi, kteří nadávají menšinám či pravdoláskařům, poputují i ti, kteří píší komentáře pod twitterový účet Jiřího Ovčáčka nebo sprostě nadávají prezidentovi či premiérovi jako nedávno hulvát Etzler, ale i kdyby, svoboda slova má platit absolutně pro všechny a cítí-li se někdo poškozen, má podat žalobu a zdůvodnit poškození, a ne že skupina fízlů bude aktivisticky jak bába Šabatová rejdit po veřejných profilech a posuzovat, co ještě nenávistný projev je, a co určitě nikoli a patří do svobody slova.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama