Mgr. Ondřej Mirovský, M.EM

Měníme klima v české politice!
  • SZ
  • Praha 7
  • městský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,77. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

2. 11. 2017 14:28:00

Plošný zákaz alkoholu je absurdní a neřeší problém s turisty

Plošný zákaz alkoholu je absurdní a neřeší problém s turisty

Strana zelených v Praze považuje návrh vyhlášky k zákazu konzumace alkoholu za špatný, plošný zákaz neřeší konkrétní problém se skupinkami turistů a jde proti obyvatelům Prahy.

„Považujeme za naprosto absurdní omezovat konzumaci alkoholu např. v některých parcích jako je Kampa, okolí Rudolfina nebo části Letenských sadů, na který doplatí především všichni obyvatelé Prahy,“ říká spolupředseda pražských zelených a předseda výboru pro legislativu hlavního města Prahy  Ondřej Mirovský.

„Představa zástupců Prahy 1, že městský strážník bude při řešení přestupku proti vyhlášce s citem rozlišovat mezi obyvateli Prahy a turisty je naprosto lichá. Městská policie musí v rámci plošných zákazů přistupovat ke všem stejně a i proto je tento přísný návrh vyhlášky špatný a jde proti nám všem obyvatelům Prahy,“ dodává Mirovský.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama