Mgr. Petr Hannig

Předseda strany ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,48. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.11.2019 0:36:11

Festival politické písně Sokolov II

Festival politické písně Sokolov II

Trochu mi to připomíná, když se na Sokolovu bojovalo proti Pinochetovi v Chile. To se to zpívá, když nehrozí žádný postih. To se to kydá na hlavu státu.

 Tak jsem si poslechl "Festival politické písně Sokolov II" Pýcha předchází pád s B. Basikovou a raperem a mnoha statisty (proboha, co tam dělá ten doposud mnou velice oceňovaný O. Havelka). Trochu mi to připomíná, když se na Sokolovu bojovalo proti Pinochetovi v Chile. To se to zpívá, když nehrozí žádný postih. To se to kydá na hlavu státu.
V minutě 2,18 "odvážně" se drží cedule "ovar". To chce přímo žalovat tvůrce za osobnostní napadení prezidenta.
Ostatně v době, kdy se do takovýchto věcí vkládají peníze, které Milion chvilek nemusí prokazovat, tak jako musí každou korunu politické strany, znovu vyvstává otázka ustanovení zákona na ochranu státních symbolů, což je i prezidentský úřad, ať již jej vykonává kdokoliv. A lidé z okolí premiéra Babiše, přesvědčte jej, aby skutečně poslechl Milion chvilek a podal demisi. A to ještě do doby, než "Deep state" Ústavní soud v čele s P. Rychetským instaluje zachraňující zákon, který by resuscitoval TOPku a Starosty, které se nacházejí pod čarou ponoru a do sněmovny už by se za tohoto ústavního pořádku do sněmovny nedostaly. Pane prezidente, prosím v tom případě umožněte předčasné volby. Já bych té "Letné" vyhověl co nejdříve. Petr Hannig, předseda Rozumných
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama