Mgr. Petr Hannig

Předseda strany ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,47. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

2. 10. 2019 23:09:18

Karel Gott - síla pokory

Karel Gott - síla pokory

Smutné chvíle. Odešla osobnost, která spojovala generace.

 

Vážení přátelé, všichni cítíme velký smutek z toho, že odešla legenda, která nás provázela celým naším životem. Moudrý člověk, plný pokory a lásky k lidem. Už před časem, den po Mistrových osmdesátinách, jsem napsal článek:  Karel Gott - síla pokory.

Dnes mne zastihl redaktor agentury Sputnik PhDr. Vladimír Franta a natočil se mnou rozhovor, který najdete když kliknete dole v článku na mou fotku. Omlouvám se, že začátek přímého přenosu byl provázen technickými problémy, kdy se zdálo, že nefunguje internetové připojení, i když opak byl pravdou. Vzhledem k tomu, že nechci upravovat nikterak rozhovor, který byl nepřipraven a vyvěral ze srdce a z obdivu ke Karlovu životu a umění, tak Vás prosím o prominutí těchto technických nedostatků v začátku rozhovoru. Zde je odkaz: https://cz.sputniknews.com/nazory/2019100210766767-petr-hannig-ve-videu-o-karlu-gottovi--byly-doby-kdy-jsme-dokazali-inspirovat-i-ameriku/


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama