Mgr. Petr Hannig

Předseda strany ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,41. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.12.2020 16:21:00

Nesouhlasím s propouštěním řadových pracovníků České pošty

Nesouhlasím s propouštěním řadových pracovníků České pošty

Komentář na facebookovém profilu k propouštění zaměstnanců České pošty

 Nesouhlasím s propouštěním řadových pracovníků pošt, doručovatelek, doručovatelů, pracovníků na přepážkách České pošty. Už tak mají velice těžkou práci a často nestíhají. Tento problém zasáhne všechna města a obce. Zachraňme něco, co ještě jakž takž funguje. Pokud chce ředitel pošty ušetřit, tak ať si sníží svůj mnohastotisícový plat s milionovými ročními odměnami a propustí vysoké manažery s vysokými platy na ředitelství.

Internetem proběhl minulý týden případ jedné soukromé firmy, kdy majitel propustil všechny top manažery, všechny vedoucí pracovníky a zdvihla se výkonnost firmy o 400%. To je cesta pro Českou poštu.

A pane ministře Hamáčku, pod kterého pošty patří. Když Vás generální ředitel pošty nechce poslechnout s tím, aby upustil od propouštění řadových zaměstnanců pošty, prostě propusťte ředitele. A ten nový by měl brát maximálně 80 tisíc a ne miliony. Tam je schovaný zakopaný pes racionalizace. Skrouhnout platy a odměny top manažerů. A nebojte se, rádi to někdo nový vezme. Všechny firmy zasáhne lavina propuštění a krachů a i těch 80 tisíc měsíčně bude dobrých.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama