Mgr. Petr Hannig

Předseda strany ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,47. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.05.2017 16:58:08

Stanovisko předsedy politické strany ROZUMNÍ k vládní krizi

Stanovisko předsedy politické strany ROZUMNÍ k vládní krizi

ROZUMNÍ – stop migraci a diktátu EU – peníze našim občanům, důchodcům, dětem, zdravotně postiženým... pokládají současnou politickou krizi za důsledek neustálého upřednostňování parlamentních stran v českých médiích.

ROZUMNÍ – stop migraci a diktátu EU – peníze našim občanům, důchodcům, dětem, zdravotně postiženým... pokládají současnou politickou krizi za důsledek neustálého upřednostňování parlamentních stran v českých médiích.

   Dále je riskantní dávat prostor jen těm stranám a hnutím, za kterými stojí velké peníze miliardářů, ať už je jejich rétorika jakákoliv.

   Dokud média nebudou dávat rovnocenný prostor všem kandidujícím subjektům alespoň v parlamentních volbách, tak žádná z tzv. nových stran, která je většinou postavena ne na ideálech, ale především na velkých penězích nějakého mocného miliardáře stojícího za stranou, nebo dokonce stojícího v popředí strany, tak nikdy tyto strany nebo hnutí nebudou zajímat dennodenní problémy pracujících lidí, důchodců, dětí ať už v kompletních rodinách, nebo v domácnosti pouze jednoho z rodičů.

    Tyto uměle, na penězích bohatců vytvořené strany nikdy nedohlédnou na svízele zdravotně postižených, nebudou bránit naše občany před vyprodávání nezbytných léků pro nemocné do zahraničí. Takové strany, ať už je jejich rétorika jakákoliv, budou vždy v první řadě hájit zájmy svého miliardářského donátora.

    V těchto dnech vidíme, že parlamentní strany zajímají jen a jen jejich zájmy. Jestli jim rostou, nebo propadají preference, to je to hlavní, co je zajímá. Dělají proti sobě intriky, pravda je pro ně hloupým přežitkem.

     ROZUMNÍ budou dělat předvolební boje bez jakýchkoliv peněz těch, co za své peníze v budoucnosti budou chtít tučnou odměnu. Nechtějí od těchto struktur ani korunu.

     ROZUMNÍ budou oslovovat své voliče myšlenkami, návrhy na zlepšení situace, nebo alespoň na udržení takové, která je dnes. Protože v případě vítězství Emmanuela Macrona, exponenta nejvyšších mezinárodních finančních kruhů ve francouzských prezidentských volbách, nastane pro ČR skutečně krušná doba. Macron vyhrožuje tvrdými sankcemi proti těm státům, co nechtějí přijímat migranty. Neříkám zde „uprchlíky“, protože uprchlíci utíkají odněkud, to co se do Evropy hrne, je však cílená invaze na sociální systémy jednotlivých států.

     Nikdy jsem necítil jakékoliv negativní pocity vůči někomu, kdo je jiné barvy, jiného vyznání, kdo je jiný než já. Vzhledem k tomu, že disponuji schopností komunikovat několika jazyky, tak mám mezi mnohými jednotlivci odlišného kulturního a náboženského světa známé a rád se s nimi bavím. Třeba se Syřany o tom, co tuto historicky významnou zemi donutilo kleknout si na kolena. V mé kapele kdysi hrál Syřan. Další sólista byl z Indonésie – muslim. Ale tento obrovský nápor na Evropu a v blízké budoucnosti i na naši zemi, je zcela něco jiného, nebezpečného. Jedná se o samu existenci naší země takové, jakou ji známe už po staletí.

     A naši politici (i když slovo naši zde vždy není na místě) se starají jen o své problémy. O své MALICHERNÉ problémy ve srovnání s tragédií, co nás čeká, nebudeme-li jednotní.

    Proto ROZUMNÍ chtějí jít příkladem, a spolu s dalšími stranami odhodili své různosti a nechuti a jde jim o budoucnost naší země, našich občanů.

     Parlamentní politici, zanechte nenávistí, dovládněte do řádného termínu. Přestaňte být šašky pro celou Evropu. Vždyť nás už nikdo nebude brát vážně. Buďme vstříc nejisté budoucnosti jednotní. A poslanci, mějte zájem o takové věci, které nám v budoucnosti mohou zavařit stejně tragicky jako změna složení našeho obyvatelstva.

Smlouva CETA, o které napíši příště, je právě tak nebezpečná a možná ještě nebezpečnější. Ovšem, v tom případě oligarchové mají zcela jiné zájmy, než řadový občan. Peníze jsou mocným vládcem a nikdy jich nemá dost i ten, kdo jich má nejvíc.

P.S. Samozřejmě, že držím palce Marine Le Pen, se kterou jsme se v Praze bavili nejenom o politice. A vůbec, není taková, jak ji francouzská média interpretují. Je prostě fajn a volí ji i takové skupiny obyvatelstva, o kterých by to čtenář, který se o ní dozvídá jenom negace, nečekal.


    Mgr. Petr Hannig, předseda Rozumných

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama