Mgr. Petr Hannig

Předseda strany ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,41. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.03.2021 9:47:02

Výrok týdne

Výrok týdne

Člen ODS, předseda Senátu Miloš Vystrčil včera v CNN Prima News propagoval základní myšlenku Marxova Komunistického manifestu: Pracovat podle svých schopností, žít podle svých potřeb.

 Stačí jedno vystoupení na CNN Prima News a člověk pozná, kdo je kdo. Kdo by to byl řekl. Člen ODS, předseda Senátu Miloš Vystrčil včera v CNN Prima News propagoval základní myšlenku Marxova Komunistického manifestu: Pracovat podle svých schopností, žít podle svých potřeb. To jest, aby ti co pracují, dělili svůj výdělek s těmi co nepracují. Přesně řekl: "...že lidé na home office by dostali jen 70 nebo 80 procent měsíčního výdělku a zbytek by odevzdali postiženým profesím."
     To si pan předseda senátu neuvědomuje, jaká je to "úleva" pracovat z domova, ještě se starat o distanční výuku dětí. Spousta lidí by tak ráda pracovala zase ve svých podnicích. Asi se domnívá, že to je taková "těžká" práce jako když senátor pracuje z domova. Kdyby to hlásali ultralevicoví Piráti, nedivil bych se, ale významný člen ODS? To kdysi bývala pravicová strana. Nevěříte? Pusťte si to ze záznamu. Mnozí, s kterými jsem po telefonu hovořil, nevěřícně kroutili hlavou, když to poslouchali. Myslím si, že ten člověk vůbec netuší která bije. Radši měl nabídnout polovinu všech mezd a náhrad, co dostávají senátoři.

Petr Hannig, předseda Rozumných
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama