Mgr. Robert Šlachta

  • PŘÍSAHA Roberta Šlachty
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.5.2022 11:33:00

Fialův deštník má hodně děr

Fialův deštník má hodně děr

Komentář na facebookovém profilu k vládnímu Deštníku proti drahotě

 Už 73 procent lidí cítí, že vláda nebojuje s inflací. Vůbec se jim nedivím. Dosavadní opatření vlády jsou spíše vtip než skutečná pomoc. Prý deštník proti chudobě. Tak se na to koukneme.

5000 korun, které možná přijdou v září a možná taky ne. Kdyby ale konečně dorazily, tak to bude stačit na jeden nákup v sámošce.

Snížení spotřební daně na benzín, které je tak malé, že jsme to ani nepocítili. Koruna padesát. Tolik nestojí ani jeden rohlík! Navíc za poslední dva týdny už je benzín o čtyři koruny dražší.

Příspěvek na bydlení, který má 14 lejster a neumí ho udělat ani lidi se dvěma vysokými školami!

Pak co tam máme dál. Jo, valorizace důchodů. Jasně, to je povinně ze zákona, jinak by důchodcům dali klasickou ódeesáckou NULU.

A pak třešnička na dortu. Zrušení silniční daně. Má to pomoci zákazníkům. Ve skutečnosti to pomůže zejména voličům ODS a jejich kámošům. Nás všechny to bude stát čtyři miliardy. Krásné!

Taky vám přijde, že ten deštník má nějak moc děr? A lidi pod ním moknou, zatímco jiní jsou schovaní v teple v domečku?

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama