Mgr. Robert Šlachta

  • PŘÍSAHA Roberta Šlachty
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,11. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.09.2021 20:26:00

Situace v terénu se přiostřuje

Situace v terénu se přiostřuje

Komentář na facebookovém profilu k stupňující se agresivitě politické konkurence

 V Hradci jsme dostali od podporovatele prostor pro reklamu, a tak jsme tam vylepili naše heslo Jdeme zastavit rozkrádání a Jdeme zaručit spravedlnost.

A víte, komu to strašně moc vadilo? Vedlejšímu podniku, kde je všude vylepené SPOLU a Piráti najednou. Okamžitě se spustily nadávky a pokřik. Naše reklama tam vydržela 15 MINUT!

Strhli to. Nesnesou prostě jiný názor. Nesnesou konkurenci. To je ta nová ODS, o které mluví profesor Fiala? To je ta politická kultura, o které mluví Piráti?

Ještě něco vám řeknu. Teď v neděli má prý v tom podniku, kde nesnesou vedle sebe jiný politický názor, debatovat Bartoš a Rakušan. Vylepíme to tam znovu, aby to viděl každý, kdo půjde kolem.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama