Mgr. Šárka Jelínková

  • KDU-ČSL
  • Kroměříž
  • senátorka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.10.2019 5:45:00

Než bude Marek Výborný připraven pokračovat v práci, budu stranu vést já

Než bude Marek Výborný připraven pokračovat v práci, budu stranu vést já

Komentář na facebookovém profilu k rodinné tragédii předsedy KDU-ČSL

Přátelé, ráda bych vám všem poděkovala za podporu, kterou našemu předsedovi Markovi Výbornému a jeho rodině od včerejšího dne vyjadřujete. Dejme mu teď čas a prostor pro to, aby se s osobní tragédií vypořádal. Buďme tu pro něj tak, jako on tu pro nás mnohokrát byl.

Z reakcí přátel, okolí i veřejnosti, které jsem během včerejšího dne obdržela, cítím, že nás nečekaná situace jako lidovce spojila, a za to jsem vděčná.

Do té doby, než bude Marek připraven pokračovat v práci, budu z jeho pověření stranu vést. Dnes se sešlo předsednictvo strany, pokračujeme v naší každodenní práci a připravujeme se na výzvy, které jsou před námi včetně krajských a senátních voleb.

Tato smutná událost mě osobně ujistila v tom, že v české politice je skutečně potřebná strana, která bude stát na straně rodin a rodičů. Má smysl pracovat na tom, aby Česká republika byla zemí, kde se bude dobře žít rodinám a rodičům a kde bude systém, který jim bude schopný pomoci tehdy, když je to potřeba.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout