Mgr. Stanislav Berkovec

  • BPP
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,69. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

13.09.2016 13:39:12 - rubi

Proč by podle ANO měli teroristé útočit zrovna na Kladno?

Už koalice ANO a KSČM je divná, tohle je ale ještě divnější: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/TOP-09-zakazali-poutac-Kvuli-terorismu-452833
Já jsem pro zákaz politické reklamy, ale obecně-všude. Je to na nic a drahé. Ale kvůli terorismu? A že by si vybrali zrovna Kladno a ne vedlejší Prahu? Divné, ne?

Odpověď

14.09.2016 16:05:29 - Mgr. Stanislav Berkovec
Dobrý den!  Je pěkné se obracet na ANO.  Ale hnutí ANO je - stejně jako ostatní strany a hnutí - nějakým způsobem strukturováno. Nejsou to anonymní "ONI", kteří odněkud rozhodují, jsou to konkrétní lidé na konkrétních místech. V tomto případě samosprávy nebo obou komor Parlamentu ČR. Třeba Standa Berkovec, který je ze Slaného. Je tam od roku 1992 členem zastupitelstva nebo rady města a rád Vám odpoví na cokoliv, co se týká Slaného i ANO ve Slaném, přestože není člen. Ale věřte mi, že těžko odpoví na otázku k problému, o kterém - stejně jako Vy - slyšel a četl v médiích. Samozřejmě, že to na první pohled vypadá jako volební obstrukce! To je jen můj dojem, který otevřeně prezentuji. Ale na to, co se děje v kladenském zastupitelstvu a radě - případě městském úřadu - je třeba se zeptat členů zastupitelstva, rady nebo zaměstnanců příslušného odboru. Ode mne by byla jakákoliv odpověď neseriózní spekulací. Protože takovéto kroky nikdo ze sněmovny ani z ústředí ANO neřídí.
Standa Berkovec