Mgr. Tereza Hyťhová

  • Ústecký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,37. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.04.2021 13:23:50

Nedostatečné kompenzace pro živnostníky.

Nedostatečné kompenzace pro živnostníky.

Ekonomiku je třeba okamžitě nastartovat.

 

Naše země se doslova potápí do miliardových dluhů, které nebudou schopni zaplatit ani naše děti, ani vnoučata a pravnoučata.

Vláda nechává živnostníky živořit, nechává je napospas této době. Pokud si někdo opravdu myslí, že těch pár "šušňů" v rámci kompenzace zachrání naše živnostníky, tak je to opravdu směšná představa.

Tyto "šušňě", kterými stát kompenzuje ztráty, našim živnostníkům nepomůžou, avšak přivedou naší zemi do ještě hlubšího deficitu, z kterého již nebude cesty zpět.

Země musí opět nastartovat ekonomiku a to hned. V tzv. "pocovidové" době musí stát našim živnostníkům pomoci zpět nastartovat živnost a znovu "oživit" naše hospodářství a ekonomiku.

Stát nemůže jen neustále kompenzovat, musí začít opět ekonomicky fungovat a to ne na 100%, nýbrž na 110%.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama