Mgr. Tereza Hyťhová

  • Ústecký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.06.2021 17:09:00

Nerozumím důvodům, proč jsou mazány účty občanům

Nerozumím důvodům, proč jsou mazány účty občanům

Komentář na facebookovém profilu k blokování profilů na sociálních sítích.

Odsuzuji novodobou cenzuru, která se dnes začíná projevovat ve stále větší síle na sociálních sítích.

Nerozumím důvodům, proč jsou mazány účty občanům, kteří na sociální síti vyjádří svůj názor na nějakou problematiku. Facebook nedávno smazal účet Lubomíru Volnému, který zde prezentoval svoje názory na očkování proti Covidu-19.

Trikolóra podala do Sněmovny návrh zákona, který by takovou cenzuru “třetí” stranou nedovoloval, to znamená, že pokud si vy sami vymažete nevhodný komentář, který vám někdo napsal na váš profil, je to v pořádku.

My se však bavíme o cenzuře informací a názorů třetí stranou. Ne vámi, ani osobou která příspěvek napsala, ale třetí stranou, která zkrátka uznala, že tento příspěvek neodpovídá pravidlům a tak ho smazala.

Tohle je novodobá cenzura. Trikolora bude usilovat o přijetí tohoto návrhu ve Sněmovně a uděláme vše pro to, aby byla svoboda slova zachována!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama