Mgr. Tomáš Petříček, Ph.D.

  • ČSSD
  • ministr zahraničí
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.10.2020 11:20:21

Roman Prymula ztratil veškerou důvěryhodnost

Roman Prymula ztratil veškerou důvěryhodnost

Komentář na facebookovém profilu ke článku Blesku, který vyfotil ministra zdravotnictví Romana Prymulu v restauraci a bez roušky


Podobné porušování pravidel, jaké předvedl pan Prymula, je naprosto nepřijatelné. Těžko pak můžeme vyžadovat po veřejnosti, aby naše opatření dodržovala. Pravidla platí pro všechny a my bychom měli jít příkladem za každých okolností. A obzvlášť nyní, kdy řeší existenční problémy řada rodin, zaměstnanců i firem.

Pana ministra si vážím jako odborníka, ale ze své noční návštěvy by měl jednoznačně vyvodit důsledky. Porušil pravidla, které sám představuje a jejichž je hlavní tváří. Tím ztratil veškerou důvěryhodnost. Prosím všechny, aby přesto nastavená opatření dodržovali a neztratili důvěru v to, co nám má pomoci čelit této epidemii.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama