Mgr. Václav Láska

Tento profil nevytvořil Václav Láska, proto zde není aktivní
  • BPP
  • Praha 5
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.04.2019 22:07:00

Mám větší a větší problém jednat s jakýmkoli politikem ANO

Mám větší a větší problém jednat s jakýmkoli politikem ANO

Komentář na facebookovém profilu k jednání s členy ANO 2011

Souhlasím s tím, že změna na postu ministra spravedlnosti je další obrovský test. Sáhne-li se teď pod jakoukoli záminkou na státní zástupce... ale nechci pitvat situaci, kterou rozebírá na fb kde kdo. Chtěl bych říct něco jiného.

Zlobíme se na AB, ale sám by byl houby. Za to, co se teď děje nese spoluzodpovědnost každý člen hnutí ANO. To už se prostě nedá okecat, že je někdo v ANO, protože chce udělat něco dobrýho. Ani ve Sněmovně, ani v zastupitelstvu Horní Dolní.

Nechci být žádný radikál. Ale mám větší a větší problém jednat s jakýmkoli politikem ANO. I v dobré věci. I s pár politiky od nich, kterým osobně nemám co vytknout.

Protože po celou dobu, co s nimi jednám, mi v hlavě pulsuje “I ty kreješ Andreje.”

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama