Mgr. Václav Švenda

  • TOP 09
  • Příbram
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,69. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.07.2018 12:26:17

Chceme v naší práci pro občany pokračovat

Chceme v naší práci pro občany pokračovat

Místostarosta Švenda povede do voleb kandidátku TOP 09.

Po čtyři roky je TOP 09 součástí vládnoucí koalice na příbramské radnici, do podzimních komunálních voleb jde s cílem navázat na dosavadní dobré výsledky a dokončit rozpracované projekty, které jsou klíčové pro rozvoj Příbrami jako moderního města. Lídrem kandidátky bude současný místostarosta Václav Švenda, který i nadále hodlá hájit přesvědčení, že i v Příbrami lze dělat politiku slušně a poctivě.
Místostarosta Václav Švenda hodnotí dosavadní spolupráci na radnici jako velmi pozitivní a pro Příbram přínosnou, zároveň vyjadřuje přání dokončit společně započaté projekty, jejichž realizace přesahuje jedno volební období: “Jsem moc rád, že jsem se mohl v uplynulých čtyřech letech podílet na spoustě pozitivních změn, které se v našem městě odehrály. Chceme v naší práci pro občany pokračovat a dokončit například rekonstrukci akvaparku a projekt Zelené páteře nebo pokračovat v práci na tom, aby parkování v Příbrami nebylo hororovým zážitkem” uvádí místostarosta s tím, že volební program nabídne občanům v následujících týdnech.
Ze druhého místa bude kandidovat současný člen finančního výboru Marek Školoud, který si klade za cíl větší regulaci hazardu: “Omezení hazardu přispěje k tomu, aby poctivě vydělané peníze zůstávaly u rodin a ne v hracích automatech,” vysvětluje Školoud a dodává, že dalším klíčovým bodem je pro něj udržení slušné a poctivé politiky ve městě. “Jsme férovou součástí příbramské politiky a loajální součástí koalice. Tento standard si rozhodně hodláme udržet a zůstat tak spolehlivým partnerem pro všechny zastupitele i občany.”
I na dalších místech se nachází odborníci, kteří již mají se správou města zkušenosti. První trojici kandidátů uzavírá Monika Ciklerová, sociální pracovnice příbramské nemocnice a členka sociální komise města Příbram, ze čtvrtého místa kandiduje podnikatelka Jana Valterová, která je zároveň členka kulturní a bytové komise města Příbram a na pátém místě kandiuje současný člen rady města Petr Vácha, civilním povoláním psychoterapeut.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout