Michal Šmarda

  • ČSSD
  • Nové Město na Moravě
  • starosta
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,72. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.12.2021 22:09:00

Je to strašná ubohost. Strašná a směšná

Je to strašná ubohost. Strašná a směšná

Komentář na facebookovém profilu ke kompru, které na sociálního demokrata někdo rozesílá

Místo Mikuláše chodí teď členům sociální demokracie kompro na mě a Janu Maláčovou - nahrávka z piva v Hybernii po předsednictvu.

Sešli jsme se takhle s Mladými sociálními demokraty, Sociálně demokratickými seniory a členy platformy Lepší ČSSD je možná.

A pak jsme šli na pivo. Přidala se i Jana Maláčová a v průběhu večera i Pepa Říha.

Povídali jsme si o kdečem, vcelku otevřeně.

Hlavně o záchraně strany. O tom, jak je nemocná a kolik problémů v ní je.

Nestydím se za to, že se mluvím s každým, komu jde o záchranu sociální demokracie. Naopak. Setkávám se s řadou lidí, kterým jde o očistu strany.

A taky se občas přimotá nějaký gauner s estébáckými manýry a snaží se stranu poškodit. Nahrává, stříhání, lže, pomlouvá…. Je to strašná ubohost. Strašná a směšná.

Ale nedivím se, že jim vadím. Nedivím se, že se bojí.

Schůzek, setkaní, telefonů jsem měl za svůj život několik tisíc, tak se omlouvám, pokud vám teď bude nějakej estébák posílat každý den jednu.

Je vidět, že ti, kterým naše snahy o obrodu levice leží v žaludku, stále ještě otravují vzduch kolem sebe. Pořád to nevzdali.

Znovu opakuji, rád se setkám s každým, kdo chce naši stranu zachránit před zánikem a já si u toho nikoho nahrávat nepotřebuju. Ať ti lidé zveřejní celý záznam, třeba i ostatní, které sbírají. Pak uvidíte, že to, o co mi jde, je zachránit ČSSD, protože to je to, o čem jsem se bavil s Janou Maláčovou v Praze, s místními v Olomouci, Brně, Tachově, Hradci, Jihlavě…

Je jedno, kdo bude předsedou, pokud tohle neskončí. Důležité je, aby si lidé vybrali a pak jsme znova byli důstojnou a normální stranou, kde diskuze probíhá o programu a zájmech občanů této země. Pokud vás můj návrh řešení zajímá víc než pomluvy, tak se mnou do toho pojďte.

Je to důležité!

Hezkého Mikuláše všem.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama