ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -3. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11. 9. 2016 21:37:48

Příští krajská radnice ovládne silnice :-)

Příští krajská radnice ovládne silnice :-)

Co bude s jihočeskými silnicemi po příštích volbách?

Jihočeský kraj trápí silniční doprava. To se ale po volbách jistě změní. Proč to vím? Kraj v posledních 3-4 volebních období postupně ovládl jiné cesty – vodu a vzduch. Tyto jsou nyní vyřešeny A proto konečně dojde i na silnice.

Patříte-li mezi cca 1-2% obyvatel jihočeského kraje, kteří k dopravě využívají jachtu, katamarán, parník, pramici či jiné plavidlo, máte štěstí. Už několik let vás doprava po kraji netrápí. Nyní se dostalo na dalších cca 1-2% obyvatel (dokonce bych řekl, že na ty samé), kteří na nákupy a do práce využívají Bombardier, Falcon či Cessnu.

Vzduch a řeky jsme tedy u nás na jihu ovládli. Můžeme se tedy vrhnout na silnice a potěšit i zbývajících cca 99% obyvatel, kteří jezdí do práce, za zábavou a na nákupy autem, autobusem či na kole. Jen doufejme, že někdo nepřipraví záměr jihočeského metra. To bychom se zase načekali :-)

Vladislav Nadberežný, lídr hnutí NOVÁ GENERACE


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama