Občanská demokratická strana

  • ODS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,06. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20. 1. 2020 16:25:00

Zemřel Jaroslav Kubera

Zemřel Jaroslav Kubera

Občanská demokratická strana přijala s velkým zármutkem zprávu o úmrtí předsedy Senátu Jaroslava Kubery.

 „S velkým zármutkem jsem dnes přijal zprávu o úmrtí předsedy Senátu Jaroslava Kubery. Je to neuvěřitelné, ještě v sobotu jsme spolu mluvili na našem kongresu, kde byl plný aktivity a nápadů. Jaroslav Kubera byl výraznou osobností nejen ODS, ale celé české politiky. Byl velkým obhájcem svobody a zdravého rozumu a především slušný a poctivý člověk. Je mi to velmi líto, mé myšlenky jsou s jeho rodinou a blízkými. Jaroslav nám všem bude chybět,“ uvedl předseda ODS Petr Fiala.

„Pro mě odešel krásný člověk, citlivý, vlídný, i když to vždy tak nemuselo vypadat. Mám ho rád - schválně píši, mám, protože se s jeho odchodem na tom nic nezměnilo. Hodně mě naučil v tom osobním i politickém životě. Bude mi hrozně chybět, svět bude zase o trochu méně normální. Jardo, díky za všechno, za moudrost, upřímnost, zábavu i třeba věčné, často poučné odbíhání od tématu. Kubera se nedá nahradit. Půjdeme dál. Věřím, že nás seshora budeš kontrolovat a budu vděčný za Tvoje připomínky. Vážím si Tě, děkuji za všechno a budu se snažit, budeme se snažit nedělat ostudu. Nikdy nezapomenu. Čest Tvojí památce a velká úcta k Tvému odkazu,“ řekl předseda senátorského klubu ODS Miloš Vystrčil.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama