Občanská demokratická strana

  • ODS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,05. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.12.2019 10:02:00

Zlínský kraj má nové vedení

Zlínský kraj má nové vedení

Předsedou regionu zůstává Stanislav Blaha z Uherského Hradiště, místopředsedou regionu bude i nadále Petr Klár z Kroměříže.

 V pondělí 25. listopadu 2019 proběhl Regionální sněm ODS. Šest desítek delegátů ze čtyř okresů Zlínského kraji zvolilo krajské vedení na období příštích dvou let a lídra do krajských voleb. Na sněmu byl přítomen předseda strany prof. Petr Fiala a předseda klubu senátorů ODS RNDr. Miloš Vystrčil. Předsedou regionu byl zvolen poslanec Ing. Stanislav Blaha. Do krajských voleb povede občanské demokraty Lubomír Traub, MSc.

Delegáti rovněž nominovali zástupce do nejvyšších stranických orgánů, jejichž volba proběhne v lednu 2020 na celostátním kongresu ODS v Praze. Na předsedu strany navrhli občanští demokraté ze Zlínského kraje prof. Petra Fialu a na 1. místopředsedu strany RNDr. Alexandra Vondru. Nominace na řadové místopředsedy získali RNDr. Miloš Vystrčil, Mgr. Martin Kupka, Ing. Zbyněk Stanjura, Ing. Jan Skopeček a Miroslava Němcová.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout