Občanská demokratická strana

  • ODS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,39. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

19.05.2012 12:36:36 - J.G.

Dobrý den

Vážení členové ODS. Volil jsem Vás od svých 18ti, ale už nemohu. Naposledy jsem Vám dal hlas jen z důvodu Vaší zvolitelnosti (která není věčná). Vy už jste strana třetích cest, strana dotací, strana velkého státu, strana solární energie, strana bioplynu.
Nedokážete se vzepřít Bruselu a jeho byrokratům, či alespoň nepodílet se na jejich zhoubných programech pro Evropu. Na velké federaci není nic evropského (jak nám tvrdí) narozdíl od národního státu. Národní uskupení se na scénu vracejí po celou historii lidstva. Často za cenu násilí, jenž se rozšíří za jejich hranice. Jaké asi máme vyhlídky při potlačování 27mi těchto národních států?
Generace budou zatíženy i Vašimi dluhy (aktuálně např. ESM?) a politickými selháními. Den daňové svobody je za Vašich vlád asi jen o týden dřív než za vlád ČSSD a jeho posunutí na květen je z říše snů. Idejím pravice, volnému trhu, svobodě se bohužel neustále vzdalujete.
Přeji Vám, aby jste si v primárkách nezvolili Přemysla Sobotku, jenž rezignoval na střet s levicí a socialismem (nebo tak hodnotí jen české komunisty, nevím) a v souboji s Janem Fišerem v přímé volbě nemá šanci. Prosím Vás, vraťte se k pravicové politice, k pravicovým idejím.
Zklamaný občan.

Můj dotaz: Jaké důsledky vyvodíte v případě debaklu Vašeho kandidáta na prezidenta?

Odpověď

Tento dotaz čeká na zodpovězení.