Oldřich Duchoň

Když nevíte, koho volit, volte mne.
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,79. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.09.2016 7:42:17

Akce POSLEDNÍ VÍČKO

Akce POSLEDNÍ VÍČKO

Tak a teď ta horká aktualita ke sdílení

Jak jsem upozornil dříve... Včera jsem na tiskové konferenci oznámil, že v rámci své kandidatury do Senátu Parlamentu ČR budu po čas volební kampaně sbírat víčka pro postižené děti. "Talismany" této akce jsou děti rodiny Hanákovy z Brna, kterým bude výtěžek předán. Jak napovídá název akce a logo, chci, aby tento sběr víček byl poslední, protože pokud jsme společnost 21. století a nejlepší za dobu existence života zde na Zemi, tak, je mi stydno, jak musí takto postižení, nebo staří a nemocní lidé žebrat s pomocí rodin a spoluobčanů o prostředky ke zkvalitnění života. Připadá Vám to důstojné? Mně ne! Společnost na to prostředky má a kde jsou?

V odkaze na videorozhovor najdete odpověď podle profesora Petra Staňka. Ano na Slovensku... A já přikládám metaforu právě zmíněného profesora " V Čechách pravděpodobnost čistě náhodná!" Jdu do boje o Senát právě proto. S cílem takovéto ponižující úhrady zdravotní péče jednou a navždy odstranit. Nechci, aby pohádka Princ a chuďas byla realitou, ale stále jen tou starou pohádkou. 

Zdraví není na kšeft!
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout