Olga Havlová

  • Úsvit
  • Jindřichov
  • zastupitelka města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.08.2017 14:29:10

Bojujeme za to nejdůležitější za udržení svobody pro naše dcery a vnučky

Bojujeme za to nejdůležitější za udržení svobody pro naše dcery a vnučky

Blok proti islamizaci – Obrana domova podal poslední kandidátku do nadcházejících parlamentních voleb.

„I když máme podrobný volební program, uvědomujeme si, že bez zachování svobody a bezpečí občanů, je nemožné zajistit cokoliv dalšího. Politický islám se dnes prostřednictvím zjevně zverbovaných takzvaných běženců snaží obsadit náš kontinent a zotročit národy Evropy. Počet teroristických útoků džihádistických fanatiků se zvyšuje a bezprostředně ohrožuje bezpečí každého občana. Proto jsem rád, že na našich kandidátních listinách je polovina lídrů žen, protože ty hrozící nebezpečí pro jejich děti a rodiny uvědomují vždy první“ řekl předseda BPI David Štěpán.

„Jsme ženy, matky a babičky a bojujeme za to nejdůležitější za udržení svobody pro naše dcery a vnučky,“ řekla poslankyně Olga Havlová lídryně Moravskoslezské kandidátky Bloku. Nechceme, aby naše dcery byly otrokyněmi bez práva svobodně rozhodovat o svém životě, nepřipustíme právo šaria v naší krásné zemi. Proto kandidujeme. Je možná za pět minut dvanáct postavit se hrozbě islámu a já věřím, že si to občané uvědomují“

Přestože většina stran mluví o spojování sil, jen Blok proti islamizaci lidi skutečně spojil. Na jeho kandidátkách najdete členy parlamentního Úsvitu i neparlamentních stran např. České Suverenity či regionálních uskupení. Členy vlasteneckých spolků i dalších vlasteneckých sdružení. Příkladem může být jak poslankyně Olga Havlová, tak předseda sdružení Olomoučtí Patrioti právník JUDr. Jan Rytíř, známý obhájce občanů ohrožených exekucemi. Předsedkyně spolku Mladí vlastenci Michaela Homolková či předsedkyně spolku Blok proti islamizaci Mgr. Jana Borkovcová.

„Jsme si jisti, že ve volbách uspějeme, protože jsme jedinou nadějí České republiky v boji proti islamizaci a běžencům“ dodala Jana Borkovcová 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama