Ondřej Profant

  • Piráti
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

22.10.2020 14:26:46 - hanka.plna

Dotaz

Dobrý den, vážím si vaší odpovědi. Je fakt, že pokud Minář založí stranu, asi už málokdo bude věřit, že je Milion chvilek nestrané a apolitické. Já se přiznám, že jsem tomu věřila jen chvíli. Pak mi začalo vadit to, že jediné, co dělá je, že kritizuje jiné. Já s vámi totiž nesouhlasím, že je třeba na nějaké problémy jen upozorňvat. Naopak je třeba přicházet s vlastními návrhy řešení. Proto třeba nezabírá program Anti-Babiš. Co by mě ještě zajímalo je, proč odmítáte spolupráci s Trikolórou? A platí to celoplošně? Protože třeba s ANO také spolupráci odmítáte, ale ne plošně. Někde s nimi spolupracujete, přitom ANO není klasická strana, protože podle mě je to Babišův projekt a o všem rozhoduje jen on nebo minimálně má vždy hlavní slovo. Vlastně takový pravý opak vaší strany. Děkuji za odpověď. Hanka

Odpověď

16.11.2020 18:10:50 - Ondřej Profant
Spolupráci ve volbách typicky popisujeme dopředu v "povolební strategii", kterou vydáváme před volbami, aby naši voliči věděli, co očekávat.
Trikolora má značně odlišné názory a její představitelé naše lidi relativně často dehonestují. Přesto však existují obce, kde jsme v jedné koalici.