Petr DROZDÍK

V trpělivosti a harmonii je skutečná síla.
  • NEZ
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

09.05.2014 11:38:40 - rudík

dobrá sosiální politika

Kak z tohoto zjištění vyplývá, radši budeme podporovat nmekačenky, kteří pracovat nechtějí, ale lidem ktrří pracovat nemohou nedáme nic, raději je necháme zemřít na ulici. To jsme to tedy dopracovali, že se nestydíte

Odpověď

09.05.2014 12:09:11 - Petr DROZDÍK
 Dobrý den přeji,
děkuji za Váš ohlas. Chápu Vaše rozhořčení a věřte, nejste sám, i já se zlobím a stydím se za naše předešlé vlády, které tento bordel způsobily. 

Proto apeluji na občany, aby nezůstávali doma sedět, ale ozvali se, chodili k volbám a dávali svým hlasem jasně najevo, že takové politiky, které tady máme - nechceme. Máme v našem programu jasně definované zásady pro sociální politiku, přísná kritéria, která zabrání zneužívání sociálních dávek. Nechceme živit lajdáky a kriminálníky, ale naopak.

Pokud chce český národ něco dokázat, nebude to tím, že bude nadávat v hospodách u piva, ale že se začne ozývat, že si zvolí takové představitele, kteří nemají jak se říká "hubu plnou slibů" 

I když jsem sám již delší dobu politikou znechucen, pořád věřím, že mezi námi jsou lidé, kteří dokáží vše špatné odvrátit a změnit v lepší zítřky.
DROZDÍK Petr