Petr Sadovský

  • ANO 2011
  • Královéhradecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,7. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.06.2024 15:11:58

Pane ministře, měl byste zvážit své setrvání ve funkci

Pane ministře, měl byste zvážit své setrvání ve funkci

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zásahu Policie ČR na Filozofické fakultě UK

Vážený pane ministře Rakušane,

dovolte mi, abych se na Vás obrátil s následujícím podnětem. Chtěl bych vyjádřit své zklamání a obavy z nedávného jednání Policie ČR na bezpečnostním výboru a v přímém přenosu České televize. Chápu, že policie pracuje v náročných podmínkách a často musí jednat rychle a rozhodně. Nicméně, to, že Policie ČR veřejně lže, je naprosto nepřijatelné. A co hůř, Vy o tom víte a zůstáváte nečinný.

Tato situace značně podkopává důvěru občanů v policii a v celé naše bezpečnostní složky. Lhaní a zatajování pravdy představuje morální rozvrat, který nelze tolerovat. Je to něco, co nikdy nepochopím a co ve mně vyvolává hluboké znepokojení.

Podle mého názoru byste měl zvážit své setrvání ve funkci ministra vnitra. Pokud byste se rozhodl odejít a věnovat se například školství nebo jiné oblasti, kde by Vaše schopnosti mohly být lépe využity, mohlo by to být ku prospěchu celé společnosti.

Děkuji za Váš čas a doufám, že můj podnět vezmete v úvahu.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama