PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.

Místopředseda vlády pro digitalizaci
  • Piráti
  • místopředseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,73. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.09.2022 8:37:00

Jsme Piráti. Máme odvahu dělat, co je správné

Jsme Piráti. Máme odvahu dělat, co je správné

Komentář na Twitteru k výsledkům komunálních voleb

Přátelé, podporovatelé, voliči, Pirátky, Piráti, lidi… Chtěl bych zde upřímně vyseknout tři poděkování.

První poděkování patří těm, kteří nám v komunálních a senátních volbách dali hlas. Věříte nám a podporujete nás na naší cestě, jejímž cílem je moderní, bohatá, solidární, vzdělaná a nejen digitálně propojená společnost. Já - my vám za to děkujeme a vážíme si toho.

Druhé poděkování patří Pirátkám a Pirátům za vaši neúnavnou práci. Ať již ve volených či nevolených pozicích. Denně pomáháte na krajích, ve městech, v obcích a v odborných týmech. Zkrátka všude. Vaše práce je znát na našich zákonech a projevuje se i dnes a denně v terénu.

Pomáháte věci měnit k lepšímu a pomáháte lidem. Piráti si vydřeli každý jeden hlas svou aktivitou. Lidé, co nás volí a podporují, vidí naši dobrou, každodenní a poctivou práci a ví, že hlas pro Piráty je hlas pro ně samotné. Musíme na sobě neustále pracovat.

Třetí poděkování patří všem, kteří se podíleli na kampani - lídrům kandidátek, kandidátům, dobrovolníkům, podporovatelům a těm, kteří se starají o to, aby to všechno klapalo a dostalo se až k veřejnosti.

Ukázali jste konkrétní řešení a vize směřování, ukázali jste nezměrnou energii posouvat obce, města a městské části k lepšímu a k příznivé budoucnosti. Byla to naše pirátská kampaň se vším všudy. We are all we have.

Jsme Piráti. Máme odvahu dělat, co je správné. A tahle odvaha nás nesmí nikdy opustit.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama