PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.

Připraven na zteč!
  • Piráti
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.01.2019 21:32:00

Piráti dnes spustili nový web www.piratipracuji.cz

Piráti dnes spustili nový web www.piratipracuji.cz

Piráti skládají účty. Na novém webu piratipracuji.cz informují o svých výsledcích nejen ve Sněmovně.

Piráti dnes spustili nový web www.piratipracuji.cz, kde voliče informují o výsledcích své práce. Prostřednictvím časové osy přehledně shrnují výběr toho nejdůležitějšího, co navrhli či prosadili. Obsah stránky bude strana každý měsíc aktualizovat a plnit stěžejními aktivitami Pirátů za dané období.

„Chceme všem voličům ukázat, na čem jako jejich zástupci pracujeme, a že plníme naše předvolební sliby. Je nám jasné, že lidé často nemají mnoho času na to zkoumat naše výsledky, proto jsme chtěli vytvořit přehledné místo, kde se rychle zorientují všichni – každý tak bude moci sledovat, co děláme. A jak už má nový web v názvu, stránka jasně ukazuje, že se Piráti ve Sněmovně ani mimo ni rozhodně neflákají, ale poctivě pracují a mají za sebou jasné úspěchy,” uvedl předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout