PhDr. Martin Klika, MBA, DBA

  • ČSSD
  • Ústecký kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,21. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.04.2015 12:14:00

Odmítám spekulace kolem odvolání ředitele Martina Šimáčka

Odmítám spekulace kolem odvolání ředitele Martina Šimáčka

Prohlášení k odvolání Martina Šimáčka.

Odvolání ředitele vládní Agentury pro sociální začleňování Martina Šimáčka bylo nečekané a velmi mě překvapilo. Spolupráci Agentury pod vedením Martina Šimáčka a Ústeckého kraje považuji za bezproblémovou.

Ústecký kraj byl také prvním, který s Agenturou uzavřel memorandum o spolupráci, což svědčí o vzájemném pochopení a schopnosti společného postupu při řešení problémů sociálně vyloučených lokalit kraje.

Jsem přesvědčen, že práce Martina Šimáčka byla dobrá a přispěla k nastolení spolupráce mezi Agenturou a městy a obcemi v době, kdy byla Agentura na sociální scéně nováčkem. Zcela odmítám spekulace, že jedním z důvodů odvolání ředitele Martina Šimáčka mohla být i nespokojenost Ústeckého kraje s činností Agentury. Což ostatně ve svém prohlášení pro tisk o důvodech odvolání Martina Šimáčka nezmínil ani minstr Jiří Dienstbier.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama