PhDr. Miroslav Sládek

  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,61. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

16.11.2015 11:31:16 - EU-svaz socialistických republik

Málokdo pochopil souvislosti, zejména ne hloupá média

Útoky v Paříži přišly pár dní po útoku na Ruské letadlo. Nikdo si nechce připouštět linii mezi dvěma útoky, ale bohužel oba velké útoky pochází od jednoho nepřítele. Krátce po sobě, v různých formách, na různých místech. Je třetí útok jen otázkou času, místa a formy ? Je na místě paušální tvrzení, že jsou uprchlíci na naší straně ? Neodkazujte mě pane doktore na FB, máte profil zde, na Parlamentních listech, tak se Vás ptám zde a prosím o odpověď, děkuji Vám.

Odpověď

18.11.2015 17:05:19 - PhDr. Miroslav Sládek

Na fb vás neodkazuji i když bych byl rád, abyste i tam sledoval informace zvláště s ohledem na boj, který nás čeká. Média jsou jen prolhaní slouhové svých majitelů. A jak mohou vypadat, když je třeba jedním z vlastníků bývalý komunista a estébák. Souvislo se všemi útoky a to nejen na ruské letadlo neunikla žádnému normálnímu člověku. Vždyť těch útoků od Madridu bylo již mnoho. Vedení EU jsou nikým nevolení zrádci a Brusel je rudý až do morku kosti.

Je nutné se zorganizovat a vyvolat znovu revoluci, tentokrát opravdovou, protože jedině ta povede ke změně vlády, která se dobrovolně moci nevzdá. Budou na ní lpět i v době, kdy bude náš národ národnostní menšinou, možná, že i postoupí větší část území přivandrovalcům pod záminkou zachování míru.