PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Aliance národních sil - předsedkyně
  • ANS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,31. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.01.2022 1:11:24

NIKDY PROTI RUSKU! JSME SLOVANÉ – CHCEME MÍR!

 NIKDY PROTI RUSKU! JSME SLOVANÉ – CHCEME MÍR!

Důrazně žádáme premiéra ČR Petra Fialu, aby vláda ve středu 26. 1. 2022 NESCHVÁLILA dodání dělostřelecké munice na Ukrajinu proti Rusku! Odsuzujeme počínání ministryně obrany J. Černochové /ODS/ s podporou ministra zahraničí J. Lipavskéko /Piráti/.

Zásadně odmítáme násilné vojenská řešení mezinárodních problémů a zapojování naší armády do válečných konfliktů bez souhlasu OSN. Říkáme jasné NE válce proti Rusku. Jsme slovanský národ, mírumilovný národ a pamatujeme, jak ruský národ bojoval proti Němcům i za nás. Nikdy nezapomeneme!

My Češi a Moravané jsme na straně pravdy, na straně Ruska, na straně míru. Vyjadřujeme solidaritu našim přátelům v Ruské federaci!

USA jsou upadající supervelmoc, topí se v dluzích a americká společnost je na pokraji občanské války. USA dnes - stejně jako několikrát v minulosti - potřebují válku v Evropě, aby mohly růst a zbavit se konkurence. Proto NATO tlačí své armády k ruským hranicím a USA požadují, aby z toho celý svět i Rusko bylo nadšeno. Šéf NATO dokonce vyhrožuje, že pošle jaderné zbraně do střední nebo východní Evropy. Takový přístup je nebezpečný a zavrženíhodný!

V Praze dne 25. 1. 2022 

TISKOVÉ SDĚLENÍ Aliance národních sil
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama