PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Aliance národních sil - předsedkyně
  • ANS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,4. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

06.12.2019 19:48:53

Proč vláda nezveřejní SKUTEČNOU důvodovou zprávu k Istanbulské úmluvě?

Proč vláda nezveřejní SKUTEČNOU důvodovou zprávu k Istanbulské úmluvě?

Kolem Istanbulské úmluvy, která je úplně zásadním dokumentem měnícím koncept rozvoje celé společnosti jako celku, je naštěstí dost živo a doufejme, že nebude přijata naším parlamentem - stejně jako ji nepřijal parlament Slovenské republiky.

V Jazzové sekci v Praze se dne 2. 12. 2019 konala veřejná beseda, jejímž tématem byla genderová problematika. Panelu se zúčastnili zástupci politických stran (zleva): SPD - Robert Vašíček, Trikolora - Monika Čírtková, Zelení - Anna Gümplová, Piráti - Georgia Hejduková, KSČM - Monika Hoření, ANS - Vladimíra Vítová.Svatby pro všechny?

https://www.youtube.com/watch?v=-_-2w14Ta6EIstanbulská úmluva.

https://www.youtube.com/watch?v=V9Kypwvz55ADiskuse.

https://www.youtube.com/watch?v=FRQFsTdPV6gZde je skutečná a velmi obsáhlá 65 stránková Výkladová zpráva Rady Evropy k Istanbulské úmluvě, které nebyla nikdy přeložena do češtiny, ačkoliv odpůrci Istanbulské úmluvy její překlad a analýzu požadovali na Úřadu vlády ČR nebo na PS PČR.

https://rm.coe.int/CoERMPublicCommonSearchServices/DisplayDCTMContent?documentId=09000016800d383a&fbclid=IwAR1KuJEWb-3wbpzA4dOg1YK5vFm1DdZYtrIRpLa4Yl-RzupKaXh9C9p0R-sZde je česká analýza Výkladové zprávy Rady Evropy  k Istanbulské úmluvě, kterou připravili členové spolku Tradiční rodina.

http://www.rukojmi.cz/clanky/zahranicni-politika/7770-zdenek-chytra-rozborova-zprava-k-istanbulske-umluve-5-3-2019#_Toc3071526A zde je Důvodová zpráva k Istanbulské úmluvě, která je oficiálně přeložena do češtiny. 

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/HTML/?uri=CELEX:52016PC0109&from=CSVážení přátelé, porovnejte si obě verze tzv. důvodových zpráv - a budete velmi překvapeni.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout