PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Aliance národních sil - předsedkyně
  • ANS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,41. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.05.2021 0:21:28

Shrnutí letošních oslav 76. výročí osvobození naší země Rudou armádou.

Shrnutí letošních oslav 76. výročí osvobození naší země Rudou armádou.

Bezprecedentní vymývání mozků žáků a studentů podle našich učitelů: útok nacistického Německa na SSSR roku 1941 - na rozdíl od útoku na Západ - byl prý plně oprávněný - stejně jako dnes.

 


Jsme v kvalitativně JINÉ situaci, než byla v roce 2017, kdy byly poslední parlamentní volby. Dnes si totiž lidé uvědomují, že náš stát může přestat úplně existovat - rozpustit se v EU – a chtějí svůj stát zpět. Lidé dnes vidí, že jim byl jejich stát proevropskou pseudoelitou ukraden.

Od roku 1989 je evidentní snaha -  řízená především ze strany USA a EU - nedopustit dlouhodobý rozvoj společnosti. Nedopustit přijetí „společenské smlouvy občanů“ o tom, v jakém státě si přejí žít.

Dnes si také normální lidé čím dál více uvědomují, že dochází k fašizaci společnosti. Nejzřetelnějším projevem této fašizace  je infomační pole, které dlouhodobě tvoří veřejnoprávní a mainstreamová média – především totální mediální propagace politiků a tzv. historiků, kteří ale o naší historii a o pravdivém reálném průběhu 2. světové války primitivně lžou.

Známá rčení praví: Chceš-li porazit nepřítele, vychovej jeho děti.

Po roce 1989 se většina pseudoelit chová k našemu národu jako  ke svému nepříteli a snaží se ukrást mysl a duše našich dětí. Na základních,  středních  i na  vysokých školách probíhá bezprecedentní vymývání mozků. Vše je centrálně řízeno z ministerstva školství ve spolupráci s neziskovými organizacemi.

Jedná se o naprosto lživý výklad historie na školách se zaměřením na klamavé zprávy a především na vyvolání strachu z Ruské federace. Do hlav našich dětí jsou soustavně vtloukány lži o tom, že Rusko – na rozdíl od NATA - porušuje všechny mezinárodní smlouvy o odzbrojování, včetně smlouvy o omezení jaderných zbraní, že se Rusko chystá k vojenské invazi do Evropy a že v rámci zachování míru a „demokratických“ hodnot, je nutné provést vůči Rusku co nejtvrdší postihy, kde není vyloučena ani vojenská konfrontace - za účelem tzv. preventivního obranného útoku.

Navíc podle našich učitelů občanských věd byl prý útok nacistického Německa na SSSR roku 1941 - na rozdíl od útoku na Západ - plně oprávněný, protože - stejně jako dnes - i tehdy prý SSSR stál plně vyzbrojen na hranicích s Německem a chystal se prý k útoku na Evropu.  

Následná prohra německých vojsk u Moskvy a Stalingradu prý zapříčinila sovětskou invazi do Evropy, která měla za následek okupaci Polska, Maďarska a Československa. Tato invaze prý byla jasnou vojenskou agresí, která se rozhodně nedá chápat jako osvobození od Němců. Takovéto neuvěřitelné lži jsou dětem vykládány ve školách!

A většina studentů této „pravdě“ skutečně věří  a informace o osvobození Rudou armádou považují pouze za lživou propagandu bývalého komunistického režimu! Téměř polovina studentů také věří, že se nacházíme v podobné situaci jako Německo v roce 1941 a případnou vojenskou operaci proti Rusku dokonce schvalují!!!! Jedná se o studenty, kteří se absolutně nezajímají o historii nebo o politické dění v Evropě a tudíž plně důvěřují tomu, co se naučí ve škole.

Jaká je ale skutečnost? USA mají dnes vojenské základny na 737 místech planety mimo své území a Rusko jen 10. Kdo je tedy agresor?

Západu nevyhovuje fakt, že 2. světovou válku ukončili Rusové a zachránili Evropu zpod hitlerovského běsnění. Proč se Západ snaží přepsat historická fakta?

V jistém kontextu totiž byla porážka nacismu i porážkou kapitalismu v systémové krizi. Anglosaský svět se s tím dodnes nedokáže vyrovnat, a proto jsou různé snahy o rehabilitaci nacismu a přepisování dějin.

Samozřejmě, že ne všichni věří tomu, co slyší od rána do večera v našich médiích. Stále je více než polovina lidí, kteří to považují alespoň částečně za lež, ale tito lidé se bojí veřejně vyjádřit. Ovšem i mlčení je pro naši společnost prostě  vražedné! A proto děkuji všem organizátorům a účastníkům letošních májových oslav osvobození, že nemlčí.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama