PhDr. Zdeněk Soukup

  • ANO 2011
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,81. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

15.09.2017 19:38:47 - zebra

Vláda potají přijímá muslimské imigranty do česka a dává jim obecní byty!

Vláda potají přijímá imigranty do česka, pravděpodobně je rozváží po celém česku, aby to nebylo tak nápadné. Lidé to hlásí už dlouho z mnoha obcí po celém česku (viz https://aeronet.cz/news/angela-merkel-odmitla-zastropovani-migrace-do-nemecka-a-za-pomoci-evropskeho-soudu-chce-stejny-postup-vnutit-i-madarsku-slovensku-cesku-a-polsku-stovky-tisic-arabu-cekaji-na-ceska-obcanstvi/ a různé diskuse) Ještě i mají napsaný na cedulce, kam mají jet http://pravyprostor.cz/migranti-u-nas-zadni-udajne-nejsou-a-ani-k-nam-pry-nechteji-opravdu/ . A děje se to nejspíše v utajeném režimu - což nepřímo potvrdil i Pelikán http://zpravy.idnes.cz/pelikan-chovanec-migrace-stret-dz6-/domaci.aspx . Kolik imigrantů už takhle potají přijali a rozvezli? To budou nejspíše desítky tisíc, že?

Minulý týden jsem sledoval v mé čtvrti muslimskou arabskou rodinu, jak vchází do paneláku s obecními byty, kde zjevně bydlela. Na zvonku jsou ale jen české jména - asi tam jsou potají. Vidíte, jak nám vláda lže?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

09.10.2017 18:55:05 - PhDr. Zdeněk Soukup
 Já zatím podobné informace nemám ověřené. Věřte, že  se o to velmi zajímám.