ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,03. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.07.2020 13:29:26

Děti z plzeňského centrálního obvodu o svůj zájezd nepřijdou

Děti z plzeňského centrálního obvodu o svůj zájezd nepřijdou

Vzhledem k epidemiologické situaci, která panovala na jaře letošního roku, se neuskutečnily zájezdy pro děti, které byly naplánovány na I. pololetí.

 Po uvolnění mimořádných opatření se vedení obvodu rozhodlo uspořádat místo plánovaného podzimního zájezdu na Stezku korunami stromů Lipno zájezd do Safari Parku Dvůr Králové a podpořit tak zvířátka po uzavření zoologických zahrad.

„Rodiny byly v měsících mimořádných protiepidemiologických opatření pod velkým tlakem. Z rodičů se ke všem stávajícím povinnostem, které mají, stali ještě učitelé a pozbyli většinu každodenní pomoci od města. Doufám, že tento výlet aspoň trochu pomůže užít si klidný čas s dětmi a zároveň přispěje i dobré věci“, informuje Stanislav Šec, místostarosta MO Plzeň 3

Zájezd je určeny pro děti do 15 let věku s trvalým pobytem na MO Plzeň 3. Pro tyto děti je zájezd zdarma. Doprovod (rodiče, popř. prarodiče) uhradí účastnický poplatek 200 Kč a vstupné. Při výběru vstupného již bude zohledněna skupinová sleva. Obě částky budou z tohoto důvodu hrazeny již při nákupu zájezdu. Výše vstupů uvedená v tabulce je pouze orientační a platná k 1. 7. 2020.

Zájemci se budou hlásit na zájezd prostřednictvím elektronického formuláře. Tento formulář bude pro zájemce zpřístupněn na stránce www.plzen3.eu  dne 4. 9. 2020 v 8.00 hodin a jeho vyplnění a odeslání bude možné do vyčerpání kapacity 2 autobusů. 

„Jsme rádi, že jsme nakonec mohli uspořádat alespoň jeden z oblíbených zájezdů pro děti a jejich rodiče či prarodiče. A jsem přesvědčen, že se děti určitě nebudou nudit, vždyť Safari Park nabízí mnoho atrakcí jako jsou lanové hrady a lanový park, dětská hřiště, interaktivní stanoviště se zvířecími hádankami či zvířátka k pohlazení u „jihoafrické vesničky“. Určitě se mají na co těšit“, dodává David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Cíl zájezduTermínDítěDoprovod - účastnický poplatekDoprovod - orientační vstupné
Safari Park Dvůr Králové19. 9. 2020 (sobota)zdarma200 Kč210 Kč


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama