Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.

  • ODS
  • Jihomoravský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,03. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

8. 2. 2019 13:08:05

Naše země je skvělé místo k životu

Naše země je skvělé místo k životu

Komentář na facebookovém profilu k návštěvě brněnského Gymnázia Vídeňská

Studentům brněnského Gymnázia Vídeňská jsem popřál, ať se dostanou na vysokou školu, na které si přejí studovat. Myslím, že se jim to podaří: umí diskutovat, zajímají se o složitá témata, vyhledávají relevantní informace, vědí, čeho chtějí dosáhnout, jsou pracovití a pozorní. Naším úkolem je dát těmto lidem prostor, aby mohli uplatnit svůj talent znalosti.

Svým studentům často říkám, aby jezdili do zahraničí a poznávali svět. Ne však proto, aby zjistili, jak je to v cizině výborné, ale proto, aby si uvědomili, jak dobře se žije v České republice. Naše země je skvělé místo k životu, nenechme se otrávit tím, že je zrovna u moci někdo, s kým nesouhlasíme. Záleží na nás, jaká Česká republika bude.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout