RNDr. Jana Plamínková

  • STAN
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11.10.2016 19:38:00

Cesta u bobové dráhy na Proseku jde příkladem

Cesta u bobové dráhy na Proseku jde příkladem

Lesní cesta u bobové dráhy v Praze 8 – Libni projde rekonstrukcí povrchu. Ten stávající kvůli stáří a opotřebení již vykazuje četné závady, nerovnosti a propady.

Rada hl. m. Prahy dnes schválila uzavření smlouvy se zhotovitelem díla, společností Colas CZ, a.s., který podal ekonomicky nejvýhodnější nabídku s cenou 1 557 749 Kč bez DPH.

Předmětem veřejné zakázky je oprava stávající cesty o délce 160 m a šířce 3,5 metru a odstavné plochy o velikosti 1135 m2. Opravovaná plocha komunikace bude urovnána a zhutněna. Pak budou navezeny jednotlivé konstrukční prvky komunikace a asfaltový povrch. Návrh rekonstrukce předpokládá využití stávajících vrstev cesty, které budou recyklovány tzv. studenou metodou, a tím dojde ke snížení nákladů na rekonstrukci.

„Snažím se, aby cesty ve městě a blízkosti zeleně byly bezpečné pro chodce a oprava této komunikace je toho příkladem,“ řekla radní hl. m. Prahy Jana Plamínková.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama