RNDr. Jana Plamínková

  • STAN
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17. 8. 2017 21:02:00

Lidem ve Stodůlkách hrozilo, že zůstanou bez pitné vody

Lidem ve Stodůlkách hrozilo, že zůstanou bez pitné vody

Rada hl. m. Prahy rozhodla o výběru nejvhodnější nabídky na vybudování splaškové a dešťové kanalizace, vodovodního řadu včetně čerpací stanice splaškových vod v ulicích Vstavačová, Pod Zličínem a Ostřicová ve Stodůlkách.

 Vítězem výběrového řízení se stala společnost Energie - stavební a báňská a.s. s nabídkovou cenou 47 979 285,88 Kč bez DPH.

„Lidem v této lokalitě hrozilo, že příští rok zůstanou bez pitné vody. Toto nebezpečí se touto akcí podařilo zažehnat. Navíc zde lidé budou mít konečně i kanalizaci, na kterou už dlouhou dobu čekají. Dočkají se i nových povrchů ulic a osvětlení. Výsledkem tak bude celá nově opravená lokalita a lepší životní prostředí pro stovky zdejších obyvatel,“ řekla radní hl. m. Prahy Jana Plamínková.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama