RNDr. Luděk Niedermayer

  • TOP 09
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,74. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.09.2020 21:41:00

Lež má krátké nohy

Lež má krátké nohy

Komentář na facebookovém profilu k otrávení řeky Bečvy kyanidem

 Mnoha kauzami otužený tiskový mluvčí Agrofertu zřejmě již zcela ztratil schopnost posoudit, co je jeho profesí někdy vyžadované "mlžení", a co je "lež". A navíc ztratil schopnost posoudit, která lež má velmi krátké nohy.

Kdyby o tuto schopnost během práce pro firmu, zejména v době, kdy tato firma samozřejmě "vůbec nepatří panu premiérovi", nepřišel, asi by se na tenký led "s kyanidem" nevydal.

Vůbec tím nechci říct, že za otravou řeky stojí firma Deza, která v rozporu s výroky mluvčího, s kyanidem něco společného má. Ale je zcela nutné, aby chemici a policie velmi rychle viníka označili. Jako laik bych řekl, že v místech, kde není chemička vedle chemičky, a víme, od jakého místa ryby umírají, by to nemělo být zas tak úplně složité.

Někdo by možná řekl, že zde jde "jen o ryby".

Ale není tomu tak. Jde o to, zda náš stát pod vedením této vlády aspoň trochu funguje. A nebo, zda obrovské selhání vládou řízených institucí v pandemii, či třeba nefunkčnost vlády v případě konfliktu zájmů Andreje Babiše, nejsou tím, čím naši zemi jeho vládnutí obohatilo. Tedy vlastně ochudilo, neb nás to stojí životy, zdraví občanů a v neposlední řadě i hodně peněz.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama