RSDr. Alexander Černý

  • KSČM
  • Olomoucký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,19. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.08.2017 4:33:00

Zachrání Babiše koblihy, či miliardy?

Zachrání Babiše koblihy, či miliardy?

To se nám to dějí věci. Babišovo impérium se kymácí. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.

 Babiš má zatím uši obě, jak jsme si všimli, ale jeho oblíbená rčení „stát se řídí jako firma“ nebo „všichni kradou, jenom já ne“, dostala podstatné trhliny na kráse.

Žijeme v právním státě, a tak se nelze divit, že policie dělá svou práci. Koneckonců právě Babiš poukazoval na kdekoho z politiků při daleko méně podstatných problémech. Pokud je tento z prachu a popela vzešlý politik skutečný chlap, bude hlasovat pro své vlastní vydání. Nemá se přece čeho bát. Jak je vidět, ani jeho populistické triky neovlivnily práci vyšetřovatelů. Výkřiky typu „likvidace úspěšného politika“ jsou jen zoufalým činem člověka, jenž přemýšlí, jak se zuby nehty udržet na špici politické scény. Sám si však musí uvědomit, že lidé čekají na výsledek šetření. Tentokrát ani koblihy zřejmě nepomohou. Mohly by nám totiž zhořknout v ústech.

Mnohdy si děláme marné naděje v nově zářící hvězdu na politickém nebi a nakonec je všechno jinak. Nejen příznivci exministra financí, ale všichni občané by si zasloužili vysvětlení, třeba na stránkách jím ovládaných médií. Jinak ani moc jeho miliard nedokáže setřít pachuť nevěrohodnosti, jež jeho plačtivé výroky zanechávají. Paroubek kdysi volal na pomoc marťany a dnes skončil na politickém smetišti. Koho bude vzývat Babiš, se zajisté dovíme.

Alexander Černý
poslanec PSP ČR a vedoucí kandidát KSČM pro volby do PSP ČR v Olomouckém kraji

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama