Otřesné několikanásobné znásilnění matky dvou dětí imigranty!
Někteří politici sluníčkářského hlavního proudu se již několikrát vyjádřili v tom smyslu, že si na teroristické útoky a sexuální obtěžování budeme muset postupně zvykat.
Člen předsednictva hnutí SPD. Předseda RK SPD STČK.
Někteří politici sluníčkářského hlavního proudu se již několikrát vyjádřili v tom smyslu, že si na teroristické útoky a sexuální obtěžování budeme muset postupně zvykat.
Komu bude tento parazit internetu prospěšný? Jen těm, kteří již nevědí co dělat, aby zastavili propad volebních preferencí!
Nejdříve Angela Merkelová otevřela islámským imigrantům náruč, čímž zamořila celou Evropu arabskými a africkými imigranty uctívajících Alláha a pak se tupě sama sobě diví!
Toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete.
Vánoční a novoroční přání.
Dobrý den Lukáši,Máte jistě pravdu, že pokud se něco takového děje, tak je to pro naší společnost do budoucna velice nebzpečné. Hnutí SPD se ze všech sil snaží, aby v České republice nenávistná, netolerantní, násilná a ženami opovrhující islámská ideologie nikdy nezakořenila a budeme to dělat i nadále. Děkuji Vám za podnět, kterému se budeme
Soucítím s rodinou a pozůstalými brutálně zavražděné Češky i dalších obětí útokem islamistů na vánočních trzích v Berlíně.
Co říkáte na to, jak dnes multikulturní neziskovky berou české základní školy a dokonce i školky utokem? Vykládají malým...
Pan Herman si myslí, že nás mohou zachránit pouze imigranti, což je jeho již několikáté selhání ve funkci ministra!
Toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete.
Co to stálo času, financí a úsilí dostat zkorumpovaného politika Davida Ratha za katr, proti němuž jasně hovoří všechny důkazy, a byl chycen při činu se sedmi miliony korun v krabici od vína.
Po zřízení šmírovacího úřadu na Chovancově ministerstvu vnitra za spolupráce s think-thankem Evropské hodnoty, kde pan pornoherec působí, jako zástupce ředitele radí něco podobného zřídit i v Německu.
V této kauze je dohromady obviněno čtyřiadvacet osob a velkou část z toho tvoří politici oranžové květiny (ČSSD). Mastili si kapsy nebo stranickou pokladnu?
Brusel si s námi postupně začíná dělat, co chce a z toho důvodu je opravdu načase co nejrychleji vyhlásit referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie!
Pokud bude mít známý vojenský a bezpečnostní analytik ve svých prognózách pravdu, tak se máme opravdu „na co těšit“!
Na to o čem premiér stále jen mluví, měl několik let čas, aby s tím něco udělal. To, že mají mít lidé, kteří poctivě pracují větší příjem než ti, kteří se válí doma na sociálních dávkách, vědí i malé děti ve školce.
Stále častěji se totiž snaží zjednodušit a zrychlit tvorbu zákonů a používá k tomu takzvané „trialogy“, ve kterých se o všem rozhoduje v sekretariátech, tedy mimo zraky veřejnosti.
Všichni sluníčkáři často tvrdí, že případy znásilnění nemají vůbec žádnou souvislost s eurounijně podporovanou imigrační vlnou, která se ve velkém šíří do evropských zemí.
Tak by se dal ve stručnosti popsat poslední případ z Německa, kde osmnáctiletý islámský imigrant z Afghánistánu 16. října ve večerních hodinách nejprve přepadl, znásilnil a nakonec zavraždil devatenáctiletou dívku.
V neděli 4.12.2016 se v sousedním Rakousku koná opakované druhé kolo prezidentských voleb a jsem přesvědčen, že všichni vlastenci budou držet palce Norbertu Hoferovi, který je členem Svobodné strany Rakouska.