ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,01. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26. 10. 2020 16:21:00

Nesmíme zapomenout, kdo tunelování státního rozpočtu umožnil

Nesmíme zapomenout, kdo tunelování státního rozpočtu umožnil

Komentář na facebookovém profilu k podpoře obnovitelných zdrojů

 „Kdo měl kolem roku 2010 peníze a možnosti, byl by blázen, kdyby je neinvestoval v solárním byznysu,“ zaznělo z úst soudce Martina Vrbíka.

Nesmíme zapomenout, kdo tunelování státního rozpočtu na obnovitelné zdroje umožnil. Politici napříč politickým spektrem, kteří nejprve před 15 lety vytvořili podmínky pro solární byznys a následně nebyli schopni tyto extrémně výhodné podmínky zrušit nebo včas alespoň omezit.

Navíc se nejedná o problém minulosti. Podpora obnovitelných zdrojů nás i dnes stojí desítky miliard korun ročně! Už mnoho let bojujeme za ukončení "solárního byznysu", bohužel jsme parlamentní většinou stále nevyslyšeni. A tak nám všem rok co rok utíkají desítky miliard. Co myslíte, šlo by to jinak?

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama